Parfüm

Christian Dior Homme İntense

Uzun zamandır yazı yazmadığı, yazamadığı farkettim. Sanırım yazacak bir şeyler bulamıyorum bu aralar çünkü o kadar monoton bir hayatım oldu ki saçma sapan şeylere kafayı takıyorum desem yeri var. Sabahları işe giderken vitrinlerdeki mankenlerin üstündeki kıyafet değişmiş mi, yoksa hangi manken nereye transfer olmuş sabahları aynı saatte karşılaştığım insanları görmediğim zaman “acaba buna ne oldu” diye bile soruyorum kendi kendime… Şizoya bağlamış durumdayım evet. Para harcama alışkanlığım ayrı ondan bahsetmiyorum bile. Neyse ki bir hafta sonra izne ayrılıyorum az buçuk bana keyif veren bir şey bu.

Hayatımda eksik birçok şey var şuan bir kaçının ne olduğu biliyorum da sorun bilmediğim eksik şeyler.. Neyse ya şuanda zaten haftanın ilk günü ve psikolojik durumumu tez-sentez olayına sokmak istemiyorum. Müsait değilim zaten buna. Yeni aldığım 1-2 parfüm hakkındaki yorumlarımı yazmak istedim. Bunlardan ilki C.Dior Homme İntense..

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki parfümün formülasyon gerçekten baştan çıkarıcı. Lavanta’nın muhteşem başlangıcı tatlı iris çiçeği kokusuyla devam ediyor. İrisin temiz, karakteristik ve pudralı kokusu amber tohumları ile derinlik kazanıyor ve sizin elegant kokmanızı sağlıyor. Çok yüksek miktarlarda para ödemeden eşik değerinizin artmasını sağlayan bir parfüm diyebilirim homme intense için.. Gerçi dior homme intensin 100 ml si de aşağı yukarı 250 – 300 arası. Parfümün bu kadar pahalı olmasının bir sebebi de elbette EDP olması. Gerçekten çok iyi kombine edilmiş notlara sahip homme intense. Nota geçişlerini öyle hissediyorsunuz ki alt notada bulunan vanilya, misk ve odun üçlemesi sizi sizden alıyor. Yabancı forumdan bir parfüm severin yazısı gözüme takıldı “when you spray this, you need a condom in you pants pocket believe me.” sustum evet..:)

500cookie-checkChristian Dior Homme İntense

You might also like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir