Hayat

Eğer bir gün hayatıma ihtiyacın olursa gel ve onu al !

Birini nasıl sevdiğinin farkında olmadan seveceksin aslında. Ne zaman aşık olduğunu anlayamayacaksın. Öyle bir seveceksin ki en son ne zaman gördüğünü unutacaksın adeta. Basit seveceksin bir kere, detaya girmeyeceksin. Detaylar insanın kafasını karıştırıyor çünkü, çıkması zor labirentlere sokuyor. Gurur yapmadan seveceksin, problem yaratmayacaksın. Doğru zamanı beklemeyeceksin. Gerçek aşkın doğru zamanı ve yeri olduğunu kim kanıtlayabilir ki?

Bir anda karşına çıkacak o kişi. Gülüşü kalbine dokunacak, bakışını içini eritecek, üzüntüsü nefes almanı zorlaştıracak. Göğüsünde bir ağrı hissedeceksin her gece. Yatağa uzandığında değil, gözlerini kapattığında kalbine vuracak o ağrı. Nefes alman zorlaşacak, kalp atışların hızlanacak, alnından akan ter göz yaşların ile birleşecek.. Gözlerinden süzülen o damla, durgun kalbine atılan taş etkisi yaratacak. Yayılan her dalga, titreşim seni bir kez daha etkileyecek.

Mutlu olmak için bir sebep arayacaksın. Hayata, verdiği sözü tutmadığı için kızacaksın. Özlediğin şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu bir kez daha anlayacaksın. Umut ettiğin şeyin ise ne kadar aldatıcı olduğunu göreceksin. Bir yandan kazandığını öbür yandan kaybettiğinin farkına varacaksın ve diyeceksin ki;

Eğer Bir Gün Hayatıma İhtiyacın Olursa Gel ve Onu Yeniden Al!

3100cookie-checkEğer bir gün hayatıma ihtiyacın olursa gel ve onu al !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir